UFO: ukrainian forum

Объявление

Вітаємо на нашому кроссфорумі!
Тут ви можете грати з одного профілю будь-яку кількість персонажів та брати участь у будь-яких епізодах. Вигадуйте окремі пригоди або створюйте власні лінійки квестів та керуйте ними. Грайте українською в основних або будь-якою іншою мовою у додатковому розділі. Втілюйте все, що не могли деінде.
Словом - робіть, що бажаєте.
Приветствуем на нашем кроссфоруме! Тут вы можете играть с одного профиля любое количество персонажей и принимать участие в любых эпизодах. Придумывайте отдельные приключения или создавайте собственные линейки квестов и управляйте ими. Играйте на украинском в основных или на любом другом языке в дополнительном разделе. Воплощайте все, что не могли где-то еще.
Словом - делайте, что хотите.
Tips & tricks: если вам нужно что-то перевести, наведите мышку и подождите. Возможно, это поможет.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Організація » Пошук партнерів та ідей для гри

Пошук партнерів та ідей для гри

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

У цій темі шукають партнерів для гри та вигадують карколомні пригоди для своїх персонажів.

Якщо ви маєте ідею на кілька епізодів, поєднаних одними персонажами, місцем, часом абощо, для спрощення комунікації між учасниками та розуміння логіки сюжету можете створити квестову тему.

0

2

Я хочу знайти собі Місіс Норррис. Але не кішку, а людину. Чи це буде маленька дівчинка, чи це буде бабуся (та ще стерво-кровосос) - значення не має. Головне, щоб вона була чарівницею (чим може і не вміти "кермувати").
Історія така: 31 жовтня, у кого-то (може навіть тварюка, не людина) не вийшло (чи вийшло) пожартувати. Причини старий не знає, але для Фiлча (особливо як для сквiба) сталося найстрашніше. Драма зі смаком гумору (і суїцидальними думками). Возмжно ще знадобиться Альбус, бо хто ще здатний повернути місіс Норріс до нормального стану?

+1

3

Шукаю людину, яка б погодилась пограти зі мною по "Дому", Маріам Петросян, "Іграм Престолів", по мотивам казок чи міфів або у середніх віках\античності\тощо, або, навіть, у реальному часі.

0

4

#p1018,Nori написал(а):

по мотивам казок чи міфів або у середніх віках\античності\тощо

Запрошую вас у мій квест Степ, Ліс та Криця
Є дві сюжетки - пригодницька, з давніми скіфськими богами, боївкою та подорожжю, і політична, з князівськими міжусобицями, язичницьким повстанням та іноземною інтервенцією.
Нас вже троє і ми класні. Тож приєднуйтесь, нудно не буде))

Отредактировано Пан Крук (2017-04-02 15:52:11)

0

5

Пан Крук, піду ознайомлюватися.)

0

6

Подумала, що пограла би щось в абстрактному майбутньому, але не дуже далекому. Щось у локації дому-міста. Як в Рейді або у рімейку Судді Дредда.
Поки лише знаю, що хочу ось таку локацію. Якщо кому цікаво - озивайтеся, зробимо і сюжет, і персонажів.
Швидку гру, втім, не обіцяю, попереджу одразу. Але навзаєм нікого не підганятиму.

0

Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Організація » Пошук партнерів та ідей для гри

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно