UFO: ukrainian forum

Объявление

Вітаємо на нашому кроссфорумі!
Тут ви можете грати з одного профілю будь-яку кількість персонажів та брати участь у будь-яких епізодах. Вигадуйте окремі пригоди або створюйте власні лінійки квестів та керуйте ними. Грайте українською в основних або будь-якою іншою мовою у додатковому розділі. Втілюйте все, що не могли деінде.
Словом - робіть, що бажаєте.
Приветствуем на нашем кроссфоруме! Тут вы можете играть с одного профиля любое количество персонажей и принимать участие в любых эпизодах. Придумывайте отдельные приключения или создавайте собственные линейки квестов и управляйте ими. Играйте на украинском в основных или на любом другом языке в дополнительном разделе. Воплощайте все, что не могли где-то еще.
Словом - делайте, что хотите.
Tips & tricks: если вам нужно что-то перевести, наведите мышку и подождите. Возможно, это поможет.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Організація » Пошук партнерів та ідей для гри

Пошук партнерів та ідей для гри

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

У цій темі шукають партнерів для гри та вигадують карколомні пригоди для своїх персонажів.

Якщо ви маєте ідею на кілька епізодів, поєднаних одними персонажами, місцем, часом абощо, для спрощення комунікації між учасниками та розуміння логіки сюжету можете створити квестову тему.

0

2

Тимчасово неактуально

Хочу пограти щось фантастичне - дизельпанк, кіберпанк, космооперу.
Авторка або фендом.
Сюжет практично будь-який, персонаж чоловічої статі, людина або кіборг.
Авторка може бути будь-яка.
З фандомів розглядаю таке:
- Star Wars - бачив усі фільми, схиляюсь до неканонічних персонажів
- Mass Effect - пройшов трилогію, аналогічно схиляюсь до гри неканонами
- Blade Runner - пограв би Декарда після втечі. Книгу не читав, Форда дуже люблю, а на Blade Runner 2049 чекаю з нетерпінням.

Якщо ми зіграємось, то можемо зіграти не один епізод, а скільки завгодно.
Тільки, будь-ласка, не менше двох постів на тиждень. Бо інакше мені дуже нудно і я швидко втрачаю інтерес до гри. А повернути його потім важко.

Отредактировано Пан Крук (2017-04-26 19:15:36)

0

Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Організація » Пошук партнерів та ідей для гри

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно