UFO: ukrainian forum

Объявление

Вітаємо на нашому кроссфорумі!
Тут ви можете грати з одного профілю будь-яку кількість персонажів та брати участь у будь-яких епізодах. Вигадуйте окремі пригоди або створюйте власні лінійки квестів та керуйте ними. Грайте українською в основних або будь-якою іншою мовою у додатковому розділі. Втілюйте все, що не могли деінде.
Словом - робіть, що бажаєте.
Приветствуем на нашем кроссфоруме! Тут вы можете играть с одного профиля любое количество персонажей и принимать участие в любых эпизодах. Придумывайте отдельные приключения или создавайте собственные линейки квестов и управляйте ими. Играйте на украинском в основных или на любом другом языке в дополнительном разделе. Воплощайте все, что не могли где-то еще.
Словом - делайте, что хотите.
Tips & tricks: если вам нужно что-то перевести, наведите мышку и подождите. Возможно, это поможет.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Флуд » Розмови

Розмови

Сообщений 1 страница 30 из 66

1

http://ak-hdl.buzzfed.com/static/2015-10/12/8/enhanced/webdr06/anigif_enhanced-14343-1444652121-2.gif

Отредактировано Стеллалуна (2017-02-20 22:01:44)

0

2

Як мені подобається ідея створення цього форуму, це щось. За думку богато +.

0

3

Крiль, ну, правду кажучи, шлях від ідеї до форуму зайняв чи не більше року. Але він є, і єєєєй!
Дякуємо, що підтримуєте.

0

4

Стеллалуна, я ще не все зрозумів, але чекав більше двох років. Тому Алілуя & успiху.

0

5

"Ти не така вже й погана, як для вбивці"
як же я довго думала, чи потрібна тут кома -.-
якщо ні - пхніть мене, я виправлю

0

6

Пс, пс, а давайте з кимось грати?

0

7

Тут акаунти не видаляють, якщо анкети немає?

Отредактировано Перевертень (2017-03-01 23:52:40)

0

8

Перевертень, тут не те, щоб прямо анкета, скоріш - візитівка, але і без неї не видаляють)

0

9

мадам Вонґ, головне, щоб не видалили, а то ніяк не дохожу, щоб її заповнити.
Давно хотів пограти на українській мові, а тут так любо запросили)

0

10

Перевертень, ну, профіль же нікому не заважає, вірно?)
Тейк йор тайм, як то кажуть, і все буде.

0

11

Я весь день не можу перестати думати про перевертня, який в повнолуння перетворюється на синичку. Просто не можу)

0

12

мадам Вонґ, от і доборе)

#p578,мадам Вонґ написал(а):

Я весь день не можу перестати думати про перевертня, який в повнолуння перетворюється на синичку. Просто не можу)

Це все для того, щоб люди втрачали пильність :D

0

13

Синичка мімімі.
Я колись читала досить дивну енциклопедію для дітей про міфічних істот і у розділі про перевертнів точно пам’ятаю валлійський перевертнів-кроликів та, здається, малайзійських перевертнів-цвіркунів.
Синичка з якогось того ж, певно, клубу.

0

14

Стеллалуна, перевертні на то і перевертні, щоб бути різними)
А якщо без жартів, привик я до такого нікнейма, та і підходить для зміни образів)

0

15

Перевертень, хм, а й справді. З маскою просто чудово лягає.
Але синичка на авці все ж такая міміміша, так і тягне не знаю там, сала їй принести чи ще чогось.

0

16

Стеллалуна, синички одні з мімішних пташків)
Соняшник неси, ми це любим *киває головою*

0

17

Перевертень, соняшник в студію!

0

18

Стеллалуну вкусив соняшник і вона сама стала соняшником?

0

19

Диа, я тепер перевертень-соняшник.

0

20

Стеллалуна, "диа" не канає за гідну локалізацію. Тоді вже "тиак".

0

21

Добрий вечір, панове)

0

22

Соняшник)

Хочу грати, а во що не знаю. Хоч необіграних персонажей хватає, хм.

0

23

Пан Крук, і вам вечора. Хоча, вже радше ночі, бо хтось завжди запізнюється.

#p625,Перевертень написал(а):

Хоч необіграних персонажей хватає, хм.

Справді? Список чи щось таке?

0

24

Стеллалуна, щось таке. Було декілька разів, що створював персонажа, знаходив гру, проходив провірку і все, нікого в партнери найти не міг( Або починав грати, а партнери сливались. Я вже сливався після того, як залишався без партнера.

Пан Крук, доброї ночі

0

25

#p630,Перевертень написал(а):

Або починав грати, а партнери сливались. Я вже сливався після того, як залишався без партнера.

О, це дуже неприємно, згодна(((

0

26

Стеллалуна, але саме сумніше, коли граєш з партнером, і сюжет цікавий, і з партнером активно придумується повороти, а потім бац і "я не можу грати, йду з проекта", хоть всього вчора був пост. Сумненько.

0

27

#p632,Перевертень написал(а):

а потім бац і "я не можу грати, йду з проекта",

А я завжди кажу, що коли тобі подобається людина, треба її хапати і приковувати до батареї. А Стеллалуна мені не дозволяє.

0

28

мадам Вонґ, можна не до батареї, але треба хапати)

0

29

Сходив на фільм "Мета і життя собаки"
Він ще кращий ніж Хатіко. Все настільки чудесно придумано і знято, і актори подобалися. А ще, я декілька разів за фільм прослізився.

0

30

Перевертень, я плакала вже на трейлері, і тоді ж розуміла, що його я в кінотеатрі дивитися не зможу)

0

Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Флуд » Розмови

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно