UFO: ukrainian forum

Объявление

Вітаємо на нашому кроссфорумі!
Тут ви можете грати з одного профілю будь-яку кількість персонажів та брати участь у будь-яких епізодах. Вигадуйте окремі пригоди або створюйте власні лінійки квестів та керуйте ними. Грайте українською в основних або будь-якою іншою мовою у додатковому розділі. Втілюйте все, що не могли деінде.
Словом - робіть, що бажаєте.
Приветствуем на нашем кроссфоруме! Тут вы можете играть с одного профиля любое количество персонажей и принимать участие в любых эпизодах. Придумывайте отдельные приключения или создавайте собственные линейки квестов и управляйте ими. Играйте на украинском в основных или на любом другом языке в дополнительном разделе. Воплощайте все, что не могли где-то еще.
Словом - делайте, что хотите.
Tips & tricks: если вам нужно что-то перевести, наведите мышку и подождите. Возможно, это поможет.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Флуд » Розмови

Розмови

Сообщений 31 страница 60 из 66

31

Вечора, панове!)

Свернутый текст

http://image-store.slidesharecdn.com/4323ae8e-82e8-4c92-b6b9-f6049fd12e57-original.jpeg

Щось цей скрипт вставки картинки не працює у полі вводу, потрібно вручну виправляти тег :(

Отредактировано Пан Крук (2017-03-07 19:19:19)

0

32

Стеллалуна, Я трейлер спокійно витримав, а на фільмі впустив сльозу) фільм вартий, щоб його подивились.

0

33

#p645,Пан Крук написал(а):

Щось цей скрипт вставки картинки не працює у полі вводу, потрібно вручну виправляти тег

Всьо пропало. Що? Де? Чому ні?

0

34

мадам Вонґ, ем, та вчора ввечері щось зламалось. Зараз працює, тривога марна)

0

35

Вітаю, шановне панство. Х)

0

36

Casper, добривечір, шановний пане Привиду! Чи пані? Поправте, якщо щось не так)

0

37

Пан Крук, скоріше пані, хоча не ображуся, якщо переплутаєте. )
Як ваш вечір, вельмишановний? )

0

38

Casper, чудово! Сьогодні у мене день, коли поновився давно втрачений зв'язок з одним неймовірним співгравцем :)
А як ваш вечір, пані?)

0

39

Casper, заледве впізнала тебе в гримі! х)

0

40

http://s4.uploads.ru/myY4Z.gif

0

41

Мне кажется, у нас есть насущная потребность пригласить выездного лектора, который научил бы людей во флуд.
Я бы первая брала уроки.

0

42

мадам Вонґ, ризикну висловити здогад, що потрібно просто флудити... І флудити.
І флудити.
І тоді в нас буде флуд)

0

43

Пан Крук, вечеринка интровертов сама себя не закатит. Только неловкое молчание, только хардкор)

0

44

мадам Вонґ, то нічого, бо я знову почав дивитись Вікінги. Між іншим, там дуже багато прекрасних круків, тож я відчуваю, що режисери про нас не забувають

0

45

А я детектив дивлюсь, серіал Білий комірець

0

46

А я человек-идиот, и вместо того, чтобы идти спать, два часа ищу идеальные обои на рабочий стол. Лучше б тоже что-то посмотрела(

0

47

мадам Вонґ, якось все складно. Я після переустановки вінди завжди нахожу на гугл картинках за 10 хв. Люблю, коли на заставці гори)

0

48

мадам Вонґ, я так колись на роботі, на телефон шукав ідеальну картинку. Це так важко

0

49

Доброго вечора.)

0

50

лінива лисиця, стільки нових гравців за один день) Добривечір)

0

51

Майже кожен пише, що готовий грати в Гаррі Поттера. Чомусь тільки це я помітив у всіх спільне.

0

52

І я хочу нову аватарку, синичка надоїла

0

53

Вечора всім.
Треба намагатись реанемувати цю тему)

0

54

#p916,Перевертень написал(а):

І я хочу нову аватарку, синичка надоїла

А чого бажаешь?
Я так сяк знавець ФШ, але щось мужу.

0

55

Вечора всім.
Треба намагатись реанемувати цю тему)

Что мертво, умереть не может))

0

56

Пан Крук, я не змогла пройти осторонь ролевої, де можна вдосконалити свою українську) Та й гра на цій чудовій мові - новий досвід)

#p915,Перевертень написал(а):

Майже кожен пише, що готовий грати в Гаррі Поттера. Чомусь тільки це я помітив у всіх спільне.

Хороший же фандом) Цікавий)

#p920,мадам Вонґ написал(а):

Валар моргуліс

0

57

#p920,мадам Вонґ написал(а):

Не будеме рити могилу, доки не переконаємося)
И в целом, чудесный же форум, тут нужно еще уточнять - на каком языке собеседник хочет общаться)

0

58

#p915,Перевертень написал(а):

Мабуть, саме час запустити квест по цьому фандому)
лінива лисиця, я давно чекав на щось таке. Але мені свого часу пощастило зіграти ще особистий сюжет українською)

#p923,zlý vlk написал(а):

И в целом, чудесный же форум, тут нужно еще уточнять - на каком языке собеседник хочет общаться)

Навіщо уточняти? Просто спілкуйтеся якою зручно)

0

59

#p919,zlý vlk написал(а):

А чого бажаешь?
Я так сяк знавець ФШ, але щось мужу.

Як б я знав, що я хочу, було б простіше.

#p921,лінива лисиця написал(а):

Хороший же фандом) Цікавий)

Я нічого і не говорю, сам дивився і читав, просто замітив спільність)

#p923,zlý vlk написал(а):

А мені байдуже, на якій мові буде писати інша людина у флуді, а от в ігрі, так, тільки домовлятись.
А взагалі, я тут більше українською хочу писати, російсько мовних мені хватило і хватає.

0

60

В тему "муви-батли" всі кідають муви зі старих фільмів, яких я або не знаю, або не пам'ятаю. Сумненько.

0

Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Флуд » Розмови

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно