UFO: ukrainian forum

Объявление

Вітаємо на нашому кроссфорумі!
Тут ви можете грати з одного профілю будь-яку кількість персонажів та брати участь у будь-яких епізодах. Вигадуйте окремі пригоди або створюйте власні лінійки квестів та керуйте ними. Грайте українською в основних або будь-якою іншою мовою у додатковому розділі. Втілюйте все, що не могли деінде.
Словом - робіть, що бажаєте.
Приветствуем на нашем кроссфоруме! Тут вы можете играть с одного профиля любое количество персонажей и принимать участие в любых эпизодах. Придумывайте отдельные приключения или создавайте собственные линейки квестов и управляйте ими. Играйте на украинском в основных или на любом другом языке в дополнительном разделе. Воплощайте все, что не могли где-то еще.
Словом - делайте, что хотите.
Tips & tricks: если вам нужно что-то перевести, наведите мышку и подождите. Возможно, это поможет.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Флуд » Розмови

Розмови

Сообщений 61 страница 66 из 66

61

Вітаю!

0

62

Конюшинка

http://24.media.tumblr.com/134d2e1a589f19939d040aaed1576701/tumblr_mwmo7pj8G01qewacoo3_400.gif

0

63

Конюшинка, у вас дуже красивий нік) Доброго вечора

0

64

перший пост, перша проза мовою. Як перестати писати вырші, і писати не у риму? Важко, але я змогла.

+1

65

талановито випадаю з реальності!

#p1065,Пан Крук написал(а):

Конюшинка, у вас дуже красивий нік) Доброго вечора

Дякую  :love:
Стеллалуна, як справи?)

0

66

Я тут згадав, що на мені висить пост, який треба було написати ще місяць назад. На інших рольових я активно відписую, а там торможу.

0

Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Флуд » Розмови

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно