UFO: ukrainian forum

Объявление

Вітаємо на нашому кроссфорумі!
Тут ви можете грати з одного профілю будь-яку кількість персонажів та брати участь у будь-яких епізодах. Вигадуйте окремі пригоди або створюйте власні лінійки квестів та керуйте ними. Грайте українською в основних або будь-якою іншою мовою у додатковому розділі. Втілюйте все, що не могли деінде.
Словом - робіть, що бажаєте.
Приветствуем на нашем кроссфоруме! Тут вы можете играть с одного профиля любое количество персонажей и принимать участие в любых эпизодах. Придумывайте отдельные приключения или создавайте собственные линейки квестов и управляйте ими. Играйте на украинском в основных или на любом другом языке в дополнительном разделе. Воплощайте все, что не могли где-то еще.
Словом - делайте, что хотите.
Tips & tricks: если вам нужно что-то перевести, наведите мышку и подождите. Возможно, это поможет.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Гравці » Felix Felicis [uk, ru]


Felix Felicis [uk, ru]

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

http://s3.uploads.ru/5KLwO.jpg
ukru

ЖАНРЫ И СЕТТИНГИ

ФАНДОМЫ

- антиутопия
- городское фэнтези
- фэнтези
- волки и другие животные
- Викторианская Англия
- открыта для экспериментов

- Гарри Поттер
- Властелин Колец и все подобное
- Хроники Нарнии
- открыта для экспериментов

Скорость игры: до недели на пост.

Объем постов: от 2 тыс. символов

Триггеры

Пока не обнаружено.

Отредактировано Авалі (2017-03-03 13:10:12)

+3

2

П Е Р С О Н А Ж І

Хеттер

http://sd.uploads.ru/Prq2j.png

Ім'я

Дата народження

Фандом

Здібність:

Хеттер

31 грудня 185 рік

Останній Рай

Стехійна магія повітря.

Зовнішність:
Невелика, худорлява біла вовчиця. Колір очей – зелений.
Характер:
Хеттер – вовчиця, чиї природні якості характеру виявились дуже спотвореними життям. По суті своїй, вовчиця – боязка й слухняна, проте зараз її можна назвати скоріш похмурою й замкнутою. Ні, Хет все ще емоційна й чуттєва, вона довірлива й готова допомагати будь кому, хто цього потребує, проте в усьому її образі з’явилась якась небезпечність. Вовчиця знає, що якщо доведеться – вона зможе бути жорстокою й нещадною.  Не дивлячись на це, Хеттер все ще швидко прив’язується до тих, хто їй подобається, високо цінує друзів й дуже болісно переживає, коли їй доводиться з кимось рвати стосунки. Вона швидко реагує на прояви любові та уваги до неї. Вона наче ще не зовсім переросла той вік, коли була залишеною батьками дитиною, й, напевно, їй все життя не буде вистачати любові та лагідності від тих, кого вона любить.
Основні факти біографії:
Ще до народження Хет з її братами та сестрами, було пророцтво про те, що коли один рік змінить інший, в самому серці Острова народяться чотири вовки, що будуть володіти надзвичайними здібностями й зможуть принести мир на Острів. До того ж, лідер зграї Легіон – Дикий, додатково взнав, що він помре від їх лап. Батьками Хеттер були Авалі та Емір. Братів звали Агріель та Рен, сестру – Саммер.
Вовчата не так вже й багато часу провели з батьками. Новини, що народилися вовчата, які відповідають пророцтву, не на жарт налякали Дикого. До того ж, Авалі була його давнім ворогом, тож вовк отримав додатковий привід влаштувати полювання на зграю, лідерами якої були батьки Хет. Хвилюючись за благополуччя дитинчат, Авалі та Емір вирішили відправити їх подалі від себе, і вовчата були направлені в підземелля Ордену. Тайну народження вовчат вдалось зберігати від оточуючих, проте не від них самих – вони були ще малими, коли отримали ведіння про те, хто вони є насправді, і що вони мусять робити. Цей епізод надійно відклався в пам’яті білошкурої – з цього часу її життя більше не належало їй.  Підростаючи, кожен с цуценят по різному відносився до своєї місії. Так чи інакше, їх шляхи розійшлися. Свого часу, Хеттер втекла з Ордену й приєдналась до Першого Вітру. Вона думала, що найстарша зграя, до роду якої вона належала, допоможе їй у втіленні пророцтва.
Не все сталося, як гадалося. Легіон напав на Перший Вітер, влаштувавши криваву бійню. Для Хет, як і для інших молодих вовків, що поки не могли приймати участі в битві, був влаштований відступ – Перший Вітер хотів зберегти хоча б свій молодняк. Проте Хеттер вважала, що через те, що вона має певні здібності управляти стихією, вона не повинна втекати. Скористувавшись панікою, молода вовчиця вислизнула з-під ретельного нагляду дорослих, й повернулась на основне місто подій. Вона спостерігала за битвою з засідки. Те, що вона побачила шокувало її. Не дивлячись на те, що вона була хижаком, як вбивають її родичів білошкура бачила вперше. Перший Вітер відверто програвав,  а Легіон не щадив нікого. Її інстинкт спрацював раптово й несподівано – це був перший раз, коли Хеттер користувалася своєю здібністю для дії такої сили. Виділивши серед бійців Дикого, вовчиця підкинула його високо в повітря. Вожак Легіону вмер миттєво, тільки-но його тіло торкнулось землі. Першорідній тоді просто повезло – ніхто з оточуючих Дикого не зрозумів, що сталося з їхнім лідером. 
Деякий час Хеттер знаходилась в дещо невизначеному стані. Вона жила то одна, то в товаристві інших одинаків, а декілька місяців її єдиною компанію був справжнісінький дух на ім’я Енорабія, мотиви якого для вовчиці були не зовсім зрозумілі. Проте вона вже почала звикати до того, що ніби притягує усіляку дивину.
Одного дня білошкура зустріла Дакеру – вовка із зграї Оплоту. Тому вдалося завоювати довіру молодої вовчиці. Вона відкрилась йому, продемонструвала свої здібності, що з часу війни Легіону та Першого Вітру невпинно розвивала. На той час Оплот був однією із найсильніших згрупувань  Острова, проте участі в будь-яких політичних розбірках ця зграя не приймала. Дакеру впевнив Хеттер, що їй необхідно будь-яким шляхом переконати Декадала, альфу Оплоту, перестати ігнорувати те, що відбувається – рано чи пізно постраждає й його зграя. Це Хеттер й зробила.
Декадал став ще одним з вовків, хто в повній мірі розумів, що з себе являє Хет. Він переформував Оплот, створивши Південний Хрест, яким управляли вже не два, а чотири вожаки – в тому числі, й Дакеру с Хеттер.
Однак, після деяких подій всі чотири альфи раптово зникли, після чого, в різний час, Хеттер та Декадал отямились в підземеллях Ордену, вихід з яких виявився запечатаним.

Льялл Улфгангердоттір

http://sd.uploads.ru/NsZ5n.jpg

Ім'я:
Льялл Улфгангердоттір
Раса:
селкі, шелкі або роани.
Вік:
16 років.
Фандом:
Оріджинал, альтернативна реальність.
Особливі здібності:
Можливість перекидатися із тюленя в людину, скидаючи шкуру.

http://sh.uploads.ru/hYzlT.jpg
(прототип – Karen Gillan)

Зовнішність:
У вигляді тюленя – доволі типовий представник виду справжніх тюленів, її майже неможливо відрізнити тварини. Єдине, що виділяє її – це розумні, «людські» карі очі.
У вигляді людини – її не можна назвати «роковою жінкою», проте щось у ній притягує погляд. Вона не висока, не худорлява, а скоріш добре збита дівчина. Її очі, як і у тваринній формі, карі. Волосся каштанове, с рудим відтінком.
Характер:
Більше всього на світі Льялл не любить нудьгувати. Тому, коли вона відчуває це досить неприємне відчуття, вона піде на все, щоб запобігти його появі, а це доволі просто, оскільки у дівчини прекрасна фантазія. Ще будучі зовсім дитиною, вона часто пугала батьків якимись вигаданими історіями: прикидалась хворою, пораненою, або ж будь що ще, що могло налякати батьків. Не мати з татком були об’єктом для жартів: і бабусі, й дідусі, й друзі… Будь хто, хто потрапляв під гарячу руку.
Льялл активна й товариська, коли дівчина починає щось розповідати, змусити її замовкнути дуже важко. Вона вперта, тому с самого дитинства і до цього часу в Льялл постійно виникають суперечки з батьками й іншими родичами, які намагаються якось її виховувати.
Основні факти біографії:
-Колись дуже давно, пращури Льялл іммігрували в Ісландію з Ірландії, й заснували свій рибацький промисел, яким і почали заробляти на життя. І тоді, і зараз, селкі жили в деякій подобі громад, яка складалась з декількох великих сімей.
- Принцип їх роботи був простий: частина робітників працювала на судні, інша – в подобі тюленей заганяла потрібні косяки риб. Завдяки такій системі, пращури Льялл швидко стали одними із найуспішніших постачальників морської риби в Ісландії. При чому вони могли похвалитися екологічним виробництвом, а згодом, коли обсяги продукції почали зростати, селкі почали займатися не тільки рибалкою, а й рибництвом.
- Вчилася в школі, яка знаходилась за декілька десятків кілометрів від селінського поселення.
- Все дитинство сперечалась з батьками щодо свого майбутнього – вони наполягали, щоб, отримавши вищу освіту, Льялл повернулась і приєдналась до загальної справи. Проте дівчина жадала пригод – їй не подобалось постійне життя в одному й тому самому місці, до того ж у віддалені від великих міст.
- Зараз навчання у школі добігає кінця, і Льялл не знає, чим хоче займатися в подальшому, проте чітко знає - не тим, що говорять їй робити батьки. Тож це ще один привід для суперечок і незгод.

Отредактировано Авалі (2017-03-04 12:49:06)

0


Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Гравці » Felix Felicis [uk, ru]


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно