UFO: ukrainian forum

Объявление

Вітаємо на нашому кроссфорумі!
Тут ви можете грати з одного профілю будь-яку кількість персонажів та брати участь у будь-яких епізодах. Вигадуйте окремі пригоди або створюйте власні лінійки квестів та керуйте ними. Грайте українською в основних або будь-якою іншою мовою у додатковому розділі. Втілюйте все, що не могли деінде.
Словом - робіть, що бажаєте.
Приветствуем на нашем кроссфоруме! Тут вы можете играть с одного профиля любое количество персонажей и принимать участие в любых эпизодах. Придумывайте отдельные приключения или создавайте собственные линейки квестов и управляйте ими. Играйте на украинском в основных или на любом другом языке в дополнительном разделе. Воплощайте все, что не могли где-то еще.
Словом - делайте, что хотите.
Tips & tricks: если вам нужно что-то перевести, наведите мышку и подождите. Возможно, это поможет.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Гравці » Пан Крук [uk, en]

Пан Крук [uk, en]

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

uken

ЖАНРИ І СЕТТІНГИ

ФАНДОМИ

- фентезі
- історія
- псевдоісторія
- фантастика
- кіберпанк
- містика

- Пісня Льоду та Полум'я
- Mass Effect
- Та ще щось, що я не можу згадати

Швидкість гри: декілька постів на тиждень.

Об'єм постів: 2-4 тисячі символів.

Граю зазвичай чоловічих персонажів. Люблю політику, інтриги, війни, пригоди та красиво переплетену із цим романтику.

Тригери

Слеш

Отредактировано Пан Крук (2017-03-05 18:19:59)

+1

2

Любомир - персонаж з квесту Степ, Ліс та Кров: Альтернативна Русь

Зовнішність

http://orig08.deviantart.net/b09a/f/2010/251/1/0/oc__ranger_by_artastrophe-d2yalhi.jpg

Вік: 25
Місце народження: Луцьк, Галицько-Волинське князівство
Рід занять: дружинник львівського князя
Віра: православ'я, але завжди носить при собі амулет Перуна, який йому колись давно подарував дідусь
Опис: Досить високий та стрункий хлопчина, фізично в хорошій формі, але все ж не може похвалитись могутніми м'язами - не та тілобудова. Довге коричневе волосся та багнисті зелено-карі очі.
Батько - молодший син одного із волинських бояр, ніколи не мав своєї землі та все життя служив князю. Помер в бою два роки назад. Матір померла ще раніше. Є молодший брат, але стосунки із ним досить кепські.
Все життя провів у містах та князівських фортецях, лиш вряди-годи вибираючись в село, тому дуже погано знайомий із язичницькими віруваннями - але ставиться до них із забобонним страхом та повагою.
Брав участь у князівських походах, показав себе досить сміливим воїном - але не настільки, щоб вмерти героєм. Одного разу потрапив у польський полон, з якого потім викупив князь.
Вправний вершник та лучник, непогано володіє й іншою зброєю.
Неодружений, начебто зробив байстрюка десь на Поділлі, але справедливо (на його думку) розсудив, що бідна служниця хотіла його таким чином одружити на собі, й успішно уникнув відповідальності.
Загалом, не має ані землі, ані майна, крім коня та зброї, ані грошей, крім того, чим князь обдаровує своїх дружинників.

Отредактировано Пан Крук (2017-03-31 17:17:04)

0

Вы здесь » UFO: ukrainian forum » Гравці » Пан Крук [uk, en]

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно